Dnešní dopoledne nám zpříjemnil školní sbor ze základní školy.
Děti svým krásným zpěvem a radostnou náladou potěšily všechny přítomné. Bylo znát, že se už těší na blížící se prázdniny – jejich energie a nadšení byly doslova nakažlivé.
Na závěr čekalo na děti milé překvapení. Jedna z našich klientek pro ně připravila dárek v podobě krásně vymalovaných obrázků, které dětem udělaly velkou radost.
Děkujeme dětem i pedagogům za milou návštěvu a přejeme všem krásné a pohodové prázdniny.